Triathlon Świętokrzyski

Nowy Partner Traithlon Świętokrzyski HERBALIFE

Chcielibyśmy Was poinformować, że kolejnym naszym Partnerem jest HERBALIFE Niezależny Partner Grzegorz Hutnik 696 335 473, www.herba-shop.pl

Herbalife Ltd. (HLF) jest globalną firmą sprzedaży bezpośredniej, która od 1980 roku wyznacza trendy w dziedzinie zdrowego odżywiania, kontroli wagi oraz pielęgnacji ciała, zapewniając kompleksowe wsparcie zdrowego stylu życia. Produkty Herbalife dostępne są obecnie w ponad 90 krajach dzięki sieci Niezależnych Partnerów Herbalife.

Na całym świecie Herbalife zatrudnia ponad 4 500 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Los Angeles. Od 2007. roku spółka jest notowana na nowojorskiej giełdzie.

Od początku istnienia firmy jej misją jest dostarczanie najwyższej jakości zbilansowanych produktów odżywczych, odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom ludzi na całym świecie. W 2012 roku firma Herbalife stworzyła linię innowacyjnych produktów Herbalife24, przeznaczoną dla osób uprawiających sport profesjonalnie i amatorsko, którzy poszukują rozwiązań odżywczych w pełni dostosowanych do potrzeb żywieniowych i energetycznych ich organizmów.

Obecnie spółka jest partnerem odżywczym ponad 100 drużyn oraz sportowców indywidualnych, reprezentujących kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych, a także sponsoruje zawody sportowe i imprezy fitness na całym świecie. Herbalife jest Oficjalnym Sponsorem Odżywczym międzynarodowej gwiazdy piłki nożnej, Cristiano Ronaldo.

www.herbalife24.pl oraz http://sports.herbalife.com

Galeria sponsorska

przejdź do Facebook» Triathlon Świętokrzyski